PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Развивайка

Лепбук "Новорічний" (Лепбук "Новогодний")

Average: 6 (1 vote)

Автор

Аватар пользователя portalmam

          Новий рік одне з найулюбленіших свят не тільки дітей, але й дорослих. Напередодні свята ми всі намагаємось прикрасити свою оселі, діти зайняті саморобками на новорічну тематику, ми слухаємо різдвяні мелодії та пісні, але головне, всі ми чекаємо дива і подарунків. Запропонований лепбук допоможе зробити очікування різдвяних свят не тільки приємним, але й корисним.

          Новый год один из самых любимых праздников не только детей, но и взрослых. Накануне праздника мы все пытаемся украсить свой дом, дети заняты поделками на новогоднюю тематику, мы слушаем рождественские мелодии и песни, но главное, все мы ждем чуда и подарков. Предложенный лэпбук поможет сделать ожидание рождественских праздников не только приятным, но и полезным.

Вартість шаблона лепбука в електронному вигляді складає 25 грн. готовий лепбук коштує 150 грн

На титульній сторінці крім назви та яскравого малюнку розміщений вірш на новорічну тематику.

На центральному розвороті розташована настільна гра-броділка "Допоможи Святому Миколаю". Але перш ніж починати грати потрібно провести підготовчу роботу - самим зробити фішки - кольорові і чорні-білі заготовки яких входять в комплект лепбука. За бажанням чорно-білі заготовки діти можуть самі розмалювати. Замість звичного кубика в грі будуть використовуватися картки з намальованими подарунками, які зберігаються в кармані-мішку Діда Мороза  ліворуч від гри.

На лівій сторінці   і частині центральної сторінки розташована ялинка, яку діти мають самі зробити. Для цього потрібно викройку ялинки, яка також входить до комплекту розрізати на стрічки. Кожну стрічку скласти "гармошкою" і приклеїти так, як показано на малюнку: одна сторона "гармошки" приклеєна  лівої сторінки, а друга до правої. Таким чином приклеюємо всі стрічки у позначених для цього місцях. Діда Мороза і новорічну свічку, які також знаходяться на цій сторінці, потрібно розмалювати.

В різних країнах головного героя новорічних та різдвяних свят звуть по-різному. Найбільш відомими є Дід Мороз, Санта-Клаус та Святий Миколай. На задній частині лепбука розміщена картинка з порівнянням чим же відрізняються один від одного ці три персонажа крім імені.

На сторінці праворуч розмістилась невеличка книжечка з найвідомішими новорічними та різдвяними піснями. Тексти кожної з пісень подані двома мовами українською та англійською. Але це не дослівні переклади, а адаптовані варіанти, які можна вивчити і заспівати. Тут і Щедрик, і jingle bells у виконанні Шпилястих Кобзарів

Прослухати пісні можна за посиланнями, що розташовані нижче.

Комментарии