
Ялинка з імбирного печива (Елка из имбирного печенья)

Раздел:
- Выпечка
- Сладкая выпечка
Дополнительные категории:
- Готуємо разом з дітьми
- Недорогі страви
- Святкові страви
Сложность приготовления:
- Средней сложности
Условия приготовления:
- Готовим на плите/в духовке
Время приготовления:
40 хв.
Ингредиенты:
- Мука
- грамм
- Масло сливочное
- грамм
- Крахмал
- грамм
- Яйцо
- шт.
- Разрыхлитель
- грамм
- Корица молотая
- ч.л.
- Имбирь
- ч.л.
- Мед
- грамм
Новий рік вже прийшов на поріг, але попереду ще одне велике і яскраве свято - Різдво. Діти на канікулах відпочивають від школи. Саме час трохи розважитись і разом спекти смачне та ароматне різдвяне імбирне печиво, до того ж його так весело розфарбовувати глазур'ю.
Новый год уже пришел на порог, но впереди еще один большой и яркий праздник - Рождество. Дети на каникулах отдыхают от школы. Самое время немного развлечься и вместе испечь вкусное и ароматное рождественское имбирное печенье, к тому же его так весело раскрашивать глазурью.
Перш за все перетираємо муку і розрихлювач з маслом. Масло має бути дуже холодним. Для швидкості процесу я спочатку натираю масло на крупній тертці. Слід пам'ятати, що чим менше контакту з теплом долонь буде мати наше тісто, тим ніжніше воно вийде. Отже, муку і терте масло викладаємо в чашу комбайну та ретельно розтираємо до отримання крихт. Додаємо сухий імбир, корицю та яйця. Все перемішуємо.
Тісто має вигляд крихт, якщо до цього моменту для замішування варто використовувати міксер чи комбайн, то тепер потрібно трохи попрацювати руками. Але дуже швидко, адже чим менше тісто контактує з руками, тим ніжніше воно буде. Формуємо з тіста шар, ділимо його на дві частини та розкатуємо два коржика - це дозволить скоротити час на його охолодження. Загортаємо в плівку та кладемо їх до морозильної камери на 10 хв. Охолоджене тісто достаємо з холодильника та розкатуємо в пласт товщиною 0,5-0,7 см. Формуємо фігурне печиво. Для цього можна використовувати готові набори трафаретів для тіста. як в мене, або вирізати ці трафарети з паперу самостійно.
Крім зірочок для "ялинки" ми з дітьми зробили заготовки печиво інших форм, щоб потім їх розмалювати. В заготовках-зірочках по центру можна зробити невеликий отвір, це потрібно для того, щоб потім простіше було збирати ялинку. Вирізані заготовки викладаємо на деко та ставимо випікатись у розігріту до 175-180 градусів духовку на 10-15 хв. Головне не перетримати, тому що тоді печиво буде хоча і смачне, але підсушене і тверде, а нам потрібно щоб вони залишилось м'яким, як в класичних пряниках.
Для подальшої роботи нам потрібна глазур. Можна приготувати звичайну білкову: збити до стійкої піни 1 білок, 100 грам цукрової пудри та 1 ст. ложку лимонного соку, якщо глазур все ще рідка, потрібно добавити пудри. Отже починаємо збирати ялинку. На тарілку вкладаємо найбільшу зірочку, в її центр вставляємо дерев'яну шпажку (вона буде утримувати нашу ялинку вертикально). Прикрашаємо за бажанням та зверху вкладаємо наступну зірочку. Продовжуємо процес так, як в дитинстві під час гри в пірамідку. Зверху прикрашаємо самою маленькою зірочкою, яку ставимо вертикально.
Не забуваємо про інше печиво. Тут можна дати волю дітям, їм процес його прикрашання сподобається найбільше. Глазур накладаємо в кондитерський конверт. шприц або звичайний пакетик, в якого відрізаємо, зовсім трошки, куточок. Хай Ваші малюки проявлять фантазію, в допомогу їм можна дати ще різні кондитерські присипки та прикраси.