Развивайка

Лепбук "Кінь у світі людини"

Average: 4.5 (2 votes)

Автор

Аватар пользователя admin

Направление: 

Категория: 

Возрастная категория: 

Важко переоцінити значення коня в розвитку людського суспільства за останні 5 тисяч років. У житті людини вона зіграла більш важливу роль, ніж будь-яка інша одомашнена тварина. Незабаром після приручення вона стала незамінним помічником у полі, при транспортних перевезеннях, та на війні. 

Цей лепбук відмінно підійде для молодших школярів для того, щоб познайомитися з домашніми тваринами. Даний лепбук присвячений коню. Всі завдання розраховані на вік 7-11 року. За допомогою такого лепбука дитина в ігровій формі зможе отримати багато інформації про коня і яка від нього користь.

ЗАМОВИТИ  лепбук можна на нашій сторінці у Фейсбуці

На обкладинці коротка розповідь про те, яку роль відіграють коню у житті людини в цілому та українців зокрема, а також вірш, який підкреслює любов та повагу нашого народу до цієї тварини.

Лепбук має вигляд трюмо: одна широка центральна частина і збоків дві вужчі. Ще одна сторінка-вкладка відкривається донизу.

Такий вигляд має центральна сторінка, коли вкладка закрита. Тут подані цікаві факти про та з життя коней, їх будова та порівняння різних порід за розміром. Грива та хвіст коня об'ємні.

Кінь в давнину та його аналог сучасності - інформація подана в ілюстрованній формі, яка максимально доступна дитині та добре запам'ятовується.

Права бокова частина містить в собі інформацію про основні масті (колір) коней буде цікавою не тільки дітям, але й дорослим. Карман з завданнями: до нього входять загадки, розмальовка з математичним нахилом, вправи на увагу та інше.

Центральна частина присвячена еволюції коня,  а також його різним видам та породам.

Вся інформація подана не тільки у вигляді ілюстрацій, але й має текстову частину (варто лише відкрити малюнок-віконце) - це допомагає не тільки вивчити основні моменти, але й розширити ці знання.

Комментарии

лепбуки

здравствуйте! А как можно скачать лепбуки или купить?например про коня? или калину?


Fatal error: Cannot redeclare ze6739() (previously declared in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php:1) in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php on line 1