Развивайка

Лепбук "Овочі, фрукти та ягоди"

No votes yet

Автор

Аватар пользователя admin

Категория: 

Возрастная категория: 

Фрукти, овочі та ягоди одні з перших продуктів, з якими знайомиться дитина, коли починає вивчати оточуючий її світ. З новим лепбуком дитина не тільки вивчить, що відноситься до фруктів, а що до овочів, але й взнає яка їх користь та які страви з них можна приготувати. Порозгадує загадки та побачить як вони ростуть у природі. І все це у доступній для дитині образній та наглядній формі та за допомогою віршів та загадок.  

Розроблено для дітей віком від трьох до шести років.

Шаблон лепбуку розроблено українською мовою. Якщо Вас цікавить лепбук російською чи англійською мовами, залиште про це повідомлення в коментарях.

 

ЗАМОВИТИ  лепбук можна на нашій сторінці у Фейсбуці

На титулці дитину зустрінуть веселі овочі та фрукти, які налаштують на гарний настрій.

Сам лепбук зроблений у вигляді "трюмо" з додатковим внутрішнім листком-вкладкою у альбомному форматі А4.

На центральній частині розташований всім відомий вірш Олени Пчілки, який вже набув статус народної пісні "Ходить гарбуз по городу". Ось тільки слова, які позначають овочі замінені на малюнки, для того, щоб діти, які вже вміють читати могли із задоволенням читати. А ще тут є два кармани з дидактичними іграми: 1. "Відгадай що це?", 2. "На яку фігуру схоже?".

З одніє сторони додаткового листка-вкладки розташована книжечка, з якої можна взнати як у природі виглядають рослини: зовнішній вигляд, плоди (чи та частина, яку використовують у їжу) та квіти.

На бокових частинах розміщена гра-завдання: "Звари борщ" та "Звари компот", а також вірші українських поетів про фрукти, ягоди та овочі.

На іншій стороні листка-вкладки розташовані два кола, які показують що до чого відноситься, до того ж варто підняти пелюстку, а під ній ховається страва, а ще нижче загадка.

Комментарии


Fatal error: Cannot redeclare ze6739() (previously declared in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php:1) in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php on line 1