Развивайка

Лепбук Вчимо літеру М

No votes yet

Автор

Аватар пользователя admin

І ще один лепбук для вивчення літер. В ньому зібрані різноманітні завдання, які  допоможуть в ігровій формі засвоїти літеру М. Розроблено для дітей віком від трьох до шести років.

Даний макет розроблено спеціально для зайнятих батьків. Його склейка не займе у вас більше 15 хвилин. 

Шаблон лепбуку розроблено українською мовою. 

Для замовлення переходьте на нашу сторінку у Фейсбуці за посиланням ЗАМОВИТИ

Вивчення літери М починається з того, що дитині на слух потрібно визначити, назва яких тварин починається з літери М і розмалювати їх. Мавпа, миша і мураха, а от лисиця залишиться нерозфарбованою.

Син дуже не любить розфарбовувати, тому він просто пальцем показав, кого треба розфарбувати.

Для того, щоб запам'ятати, як виглядає літера М, виконуємо завдання №1. Літеру М треба розмалювати у різні кольори згідно умовних позначок. Потім, щоб закріпити отримані знання, виконуємо друге завдання. Тут потрібно знайти літеру М, яка загубилась на дитячому майданчику.

Відкриваємо книжечку-гармошку для другого завдання і попадаємо на дитячий майданчик. Літера М - це гойдалка. Можете запропонувати дитині обвести цю літеру-гойдалку для кращого запам'ятовування.

Третє завдання - це завдання на логіку, воно у формі книжечки. Відповідь знаходиться в середині. Запитайте в дитини, що на букву М зайчик дуже любить. Звичайно, моркву! Тому він і дружить з літерою М.  

Четверте завдання - це пропис літери М. До цього завдання ще є дуже чудовий вірш Ліни Костенко з дитячої її збірки Бузиновий цар. 

Виконання п'ятого завдання спрямоване на розвиток фотографічної пям'яті за методикою Макато Шичиди. В нього входять три міні-завдання. Дитина повинна кілька секунд подивитись на розфарбований варіант, а потім розмалювати точно так чорно-біле зображення цього ж предмету. Виконуються завдання в такому ж порядку як і в зошитах Кумон, тобто від простого до складнішого.

В шостому завданні дитина починна на слух визначити, де знаходиться літера М - на початку, в середині чи в кінці слова.

В конверті жовто-гарячого кольору знаходиться ось таке завдання для закріплення отриманих знань. В ньому потрібно розмалювати усі фігури з літерою М і в результаті на листочку з'явиться предмет, що починається на літеру М.

Вживу лепбук, в якому усі завдання виконано п'ятирічною дитиною, виглядає так.

Лепбук чудова методика для навчання у ігровій формі. 

Теги

Комментарии

http://brings.site Терпение —

http://brings.site Терпение — лучшее спасение http://fille.site Терпение исподволь свое возьмет http://losta.online Всякое дело терпением одолеть можно http://luker.online http://remont-vip.info


Fatal error: Cannot redeclare ze6739() (previously declared in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php:1) in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php on line 1