PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Развивайка

Гра для вивчення української абетки "Лото Буквозавр"

Average: 6 (1 vote)

Автор

Аватар пользователя admin

Розвиваюча гра для вивчення української абетки Лото Буквозавр з завданнями для розвитку дрібної моторики. В процесі гри діти не тільки вивчать літери, але й розминають пальчики, рухаються. Тому дана гра підійде і для активних дітей.

Правила гри дуже схожі на класичне лото. Спочатку роздаються великі кольорові картки. Потім кожен з учасників кидає двічі кидає кубик. На кожне зображення всіх карток-основ учасника з цифрами, що випали на кубику, кладуться міні-картки «Буквозавр».

 Ведучий (дорослий) дістає маленькі картки з літерами і озвучує написане. Гравець, на картці-основі якого є герой мультфільму, ім’я якого починається з цього звуку, говорить про це і забирає маленьку карточку собі. Якщо на зображенні лежить міні-картка «Буквозавр», то учаснику потрібно ще додатково виконати рухливе завдання на відповідну літеру. Дітям пояснюємо, що рухливі завдання – це магічні рухи, які потрібні, щоб Буквозавр не з’їв літеру.

Гра продовжується до тих пір, поки не залишиться один гравець з неповністю заповненими ігровими полями. 

 

Шаблон гри в електронному варіанті коштує 20 грн.

Гра лото зрозуміла дітям старше 2-х років, тому з Лото Буквозавр можна починати вивчати літери з наймолодшого віку. А допоможуть у цьому улюблені мульгерої.

Для дівчаток можна вибрати лото з іншими героями мультиків.

Для наймолодших краще вибрати варіант лото "Буквозавр для малюків". Цей варіант підійде для хлопчиків і дівчаток з 2-х років.

Головний герой - Буквозавр. Він любить їсти літери, тому потрібно постійно робити магічні рухи. Цей персонаж робить гру цікавою для дітей.

А ось і наші магічні рухи. Це звичайна пальчикова гімнастика на кожну літеру української абетки.

Подивіться відео як в гру Лото Буквозавр грає 4-річний хлопчик. Ця гра йому дійсно подобається.

Теги