PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Развивайка

Игра для изучения времен года (Гра для вивчення пір року)

Average: 7 (1 vote)

Автор

Аватар пользователя portalmam

Дидактическая игра для изучения времен года с прищепками. Является отличным пособием для обучения ребенка, ведь на игровом поле изображены герои мультфильмов, которые обязательно привлекут внимание малыша старше 2 лет. В набор входят прищепки, которые помогают развивать мелкую моторику. Можно также выучить 4 основные цвета, поэтому игру можно предлагать ребенку от 1 года.

Дидактична гра для вивчення пір року з прищіпками. Є відмінним матеріалом для навчання дитини, адже на ігровому полі зображені герої мультфільмів, які обов'язково привернуть увагу малюка від 2 років. В набір входять прищіпки, які допомагають розвивати дрібну моторику. Можно також вивчити 4 основні кольори, тому гру можна пропонувати дитині від 1 року.

Стоимость полного комплекта с прищепками 35 грн. Для получения более подробной информации оставьте сообщение в комментариях и мы свяжемся с Вами.

В гру можна грати двома способами.

Ознайомчий.  Дорослі розказують дитині про пори року і відповідні кольори. Спираючись на зображення на малюнку показують чим одна пора року відрізняється від іншої.

 

 

Ігровий 1 варіант.  Дитині надається картка-поле та прищіпки. Дорослий називає пору року або колір, а дитина має прикріпити прищіпку до відповідної частини поля.

Ігровий 2 варіант. Перед дитиною викладається поле та всі 8 маленьких карток. Завдання дитини знайти маленьку картку з малюнком схожим на частину малюнку будь-якої з пір року і прищіпкою причепити її до відповідної частини поля.