Развивайка

Лепбук "Професія" дощового черв'яка (Лэпбук "Профессия" дождевого червяка)

Average: 7 (1 vote)

Автор

Аватар пользователя admin

Направление: 

Категория: 

Возрастная категория: 

Проект на тему "Професія" дощового черв'яка" на урок природознавства чи біології. Хто такий дощовий черв'як, чим він харчується і кого боїться, яку користь він приносить - все це можна знайти на сторінках цього лепбука. Шаблон лепбуку готовий до друку і ви зможете зробити лепбук своїми руками.

Лепбук (проект) розроблений українською мовою, але можливий варіант і на російській мові.

ЗАМОВИТИ  лепбук можна на нашій сторінці у Фейсбуці

На титульній сторінці можна знайти, що думали про черв'яків відомі історичні постаті.

Лепбук виконаний у А4 форматі і має вигляд "трюмо". Цей лепбук розрахований на вік починаючи з 6-7 років, тобто для маленьких школярів. Використовувати його у якості додаткового навчального матеріалу можна і в середній школі на уроках природознавства чи біології.  

Центральну частину лепбуку займають ілюстрації, які демонструють "професійну" діяльність червів та процес їх розмноження.

На бокових частинах розміщується інформація про їжу хробаків та цікаві факти про їх життя. А також як саме черв'як риє свої нірки і кого він боїться.

Для кращого розуміння поданої інформації та пробудження цікавості дітей раджу давати дітям приймати активну участь у створенні лепбука. Наприклад вони можуть самі вклеїти улюблену їжу на сторінки книжки-гармошки чи зробити книжку-блокнот з ворогів.

Комментарии


Fatal error: Cannot redeclare ze6739() (previously declared in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php:1) in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php on line 1