Развивайка

Лепбук "Вода у природі" (Лэпбук "Вода в природе")

Average: 3.9 (8 votes)

Автор

Аватар пользователя admin

Направление: 

Категория: 

Возрастная категория: 

Вода основа життя на Землі. Запропонованний лепбук допоможе розказати дитині про таку звичну, але в той же час мало відому речовину як вода. Де можна знайти воду в природі і у якому вигляді та стані. Друг чи ворог вода для людини. Яку велику мандрівку здійснює вода на планеті.  Вся ця інформація подана у веселій та наочній формі, щоб дитині було не тільки зрозуміло, але й цікаво. 

 

Вода основа жизни на Земле. Предложенный лэпбук поможет рассказать ребенку про такое обычное, но в то же время неизвестное вещество как вода. Где возможно найти воду в природе в каком виде и состоянии. Друг или враг вода для человека. Какое большое путешествие совершает вода на планете. Вся эта информация преподнесена в веселой и наглядной форме, чтобы ребенку было не только понятно, но и интересно.

Лепбук розроблений українською мовою, можливий варіант російською.

Лэпбук разработан на украинском языке, возможен вариант на русском.

ЗАМОВИТИ  лепбук можна на нашій сторінці у Фейсбуці

На обкладинці вірш про те, яка важлива роль води у природі.

На обложке стихотворение про то, какая важная роль воды в природе. 

Лепбук зроблений у вигляді трюмо: широка центральна частина і дві вужчі збоків. Всередині ще одна випадаюча сторінка з грою.

 

Лэпбук сделан в виде трюмо: широкая центральная часть и две две более узкие по бокам. По середине еще одна выпадающая страница с игрой.

На правій частині книжечка з ілюстраціями про те, в якому вигляді і де вода зустрічається у природі. Також наочна ілюстрація з агрегатними станами води.

 

На правой части книжечка с иллюстрациями про то, в каком виде и где вода встречается в природе. Также наглядная иллюстрация с агрегатными состояниями.

З іншої сторони книжка з історією про мандри краплинки, в якій в казковій формі описується кругообіг води у природі.

 

С другой стороны книжка с историей про путешествие капельки, в которой в сказочной форме описывается кругооборот воды в природе.

На центральній частині зображена сама мандрівка-кругообіг води.

 

На центральной части изображено само путешествие-кругооборот воды.

Якщо розв'язати закріплену зверху стрічку, то центральна сторінка відкривається і під нею ховається гра-броділка з мандрівкою краплинки. А також тут розташований конверт, який містить загадки про воду і картинки, які розказують, що вода може бути не тільки корисною, але і шкодити.

 

Если развязать закрепленную сверху ленту, то центральная страница откроется и под ней прячутся игра-бродилка с путешествием капельки. А также тут размещен конверт, в котором размещены загадки про воду и картинки, которые рассказывают про то, что вода может быть не только полезной, но и вредить.

Ознакомительные страницы можно скачать ТУТ

Комментарии

Аватар пользователя admin

Здравствуйте. Проплачиваете на

Здравсвуйте. Проплачиваете на карту Приватбанка, т.к. сумма не большая и я могу не сразу ее увидеть, то напишите об этом тут. Вам будет отправлена или ссылка для скачивания или отправлен шпаблон на Вашу электронную почту, как Вам удобнее.

Напишите номер вашей карты ,я

Напишите номер вашей карты ,я проплачю.А шаблон с текстом?Как скоро после оплаты вы отправите шаблон?Шаблон нужен на украинском языке?Спасибо.

Аватар пользователя admin

Доброго дня. Зазвичай це 2-3

Доброго дня. Зазвичай це 2-3 дні, тому що "готовий" означає, що він не потребує розробки, проте роздрукувати і зробити його паперовий варіант потрібно. Але цього разу, нажаль, мене не буде до четверга дома, тому зможу відправити лише в п'ятницю.

Аватар пользователя AdminPortalMam

Доброго дня. На сайті

Доброго дня. На сайті технічні проблеми - зв'яжіться з нами по телефону або залишыть коментар на нашый сторынцы в фейсбуці https://www.facebook.com/lapbook.ua/posts/169432910343389

Доброго дня.Хотілось

Доброго дня.Хотілось електронний шаблон  лепбуку "Вода  та кругообіг води в природі". Напишіть, будь ласка, номер картки. І в який проміжок часу Ви надішлите лепбук?

 

Аватар пользователя basya82

Доброго вечора. На сайті

Доброго вечора. На сайті тимчасово технічні проблеми. Тому швидше можу зреагувати на сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/lapbook.ua/photos/a.176060516347295.1073741830.... або на електронну пошту portalmam@ukr.net напишіть свою електронну адресу я дам реквізити для проплати і туди ж відправлю лепбук.


Fatal error: Cannot redeclare ze6739() (previously declared in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php:1) in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php on line 1