PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте
  • Астрономия

Язык/мова

  • українська

Возраст

  • от 12 лет

Кожна жінка схожа на маленький всесвіт або багатошарову цукерку. Вона може бути солодкою, гіркою, з присмаком ванілі чи перцю. Інколи важко вгадати, що саме чекає тебе під обгорткою. Досить проста на вигляд може виявитись на смак такою, що будеш пам'ятати роками, а от за яскравою строкатою обгорткою може ховатись зовсім ніяка за смаком, так , на один раз. Спробував і забув. Всі ці слова однаково можна сказати як про солодощі, цукерки, так і про жінок.

 Солодощі бувають такі різні - одні тануть у роті їх присмак відчуваєш тривалий час, інші важко вкусити або вони багатошарові, але всі вони мають свого любителя і свого шанувальника - і в цьому вони також дуже схожі на  жінку.

Спробуємо розібратись до якого типу солодощів ви можете віднести себе  або свою подругу? А допоможе нам в цьому наш солодкий гороскоп.

1. ОВЕН: «ГАРЯЧИЙ ШОКОЛАД»

Жінка-Овен - пристрасна і хвилююча. Відносинам з «гарячим шоколадом» дуже необхідна підтримка заданого температурного режиму пристрасті, боронь боже дати їй охолонути. Проте це  гарячий шоколад не простий, в ньому ви знайдете цілу гамму прянощів: тут і гвоздика, і імбир, і пачулі, а дрібка чорного перцю. Вогненебезпечна  страва, не всім вона до вподоби, хтось хоче більш пісну «кухню», бо гострі відчуття та бурхливі пристрасті не для нього.

2. ТЕЛЕЦЬ: «ПТАШИНЕ МОЛОКО»

Важко чекати чогось неочікуваного від цієї відомої цукерки. Проте і вона має багато шанувальників. Спокійна і миролюбна, вона нагадує ласкаве теля та рідко виходить з себе. «Пташине молоко» можна назвати символом домашнього вогнища, затишку та комфорту. Згадайте, навіть астрологи  вважають, що з жінки-Тельця вийде найкраща дружина. Але слід пам'ятати, що будь-які цукерки псуються без належного догляду, отож і «Пташине молоко» вимагає відповідних їй «умов зберігання». Їй потрібен надійний супутник - «чоловік-коробка», з яким вона буде почуватися, як за кам'яною стіною. Але лише з тим, хто  зможе захистити її від спеки проблем та  холоду негараздів.

3. БЛИЗНЮКИ: «РАФАЕЛЛО»

Ці солодощі на перший погляд створюють враження  легкості та невагомості, але це  враження оманливе. Бо в середині кожної жінки-Близнюка прихований твердий горішок, об нього можна зламати зуби. Деякі чоловіки вже знають, що втримати  в руках «Рафаелло» не так вже й просто. Адже захоплюється вона легко, проте також легко полетить до іншого, якщо  відносини з цим чоловіком стануть для неї нудними. Проте не варто вважати, що жінка-Близнюк тільки  несерйозна та поверхова. Ці  якості  з лихвою перекриваються її інтелектом та різнобічністю інтересів. Тож "Рафаелло" -  може стати для чоловіка джерелом різноманітних «смакових відчуттів», які не дасть вам отримати жоден з інших знаків зодіаку.

4. РАК: «МАРМЕЛАДКА»

Цей делікатес люблять мільйони людей на планеті. Не всі знають, що мармелад має безліч нюансів приготування, от і жінки-Раки вимагають особливого відношення, а коли цього немає, то вони стають  неїстівні. Не потрібно забувати, що вони істоти ніжні і вразливі, не терплять  сильного любовного перегріву, від цього можуть швидко перетворитись на желе. Молоді мармеладки вимагають романтики в стосунках, а з часом  вони грубіють або стають тягучими та чіпкими, намагаються не відпускати свого чоловіка, а чи багатьом це прийдеться до смаку.

5. ЛЕВ: «КАРАМЕЛЬКА»

Карамель - складова частина більшості цукерок і не тільки їх, але процес приготування її вимагає великої вправності та терпіння. Звичайний цукор лише за деяких умов набуває потрібних властивостей і стає схожий на рідкий мед з темно-бурштиновим кольором і незабутнім ароматом. Жінка- Карамель - найбільш оманлива, якщо брати до уваги точку зору чоловіків-ласунів. Часто видає себе за дорогу і недоступну штучку. Що не заважає їй бути оточеною обожнюванням, що ще більше підігрівається захопленими поглядами. Жінка-Карамель дуже смачна  і може стати прикрасою найвишуканішого свята.

6. ДІВА: «ГОРІШОК В ШОКОЛАДІ»

Жінка-Діва  це твердий  десерт, вона може бути горіховою цукеркою, грильяжем або праліне. Суворий порядок та логіка ось основні постулати життя жінки-Діви. Проте не думайте, що ви її швидко зрозумієте, розкусити  з першого разу цю жінку не вдається нікому. Сама її неприступність збуджує  смак чоловіків і вони забувають з нею про надмірну небезпеку для зубів, пломб та коронок. Не спішіть, дайте їй трохи відтанути, а вже тоді вона дозволить випробувати вам незабутню, а іноді  трохи люту свою пристрасть.

7. ТЕРЕЗИ «ЖУРАВЛИНА В ЦУКРОВІЙ ГЛАЗУРІ»

Глазурована журавлина  одна з небагатьох ласощів, які не тільки вишукане, але  ще й корисні. Такої жінки не буває забагато. Слід пам'ятати, що журавлина вкрита цукровою пудрою, яка не тільки тендітна, але ще й недовговічна. Так що не відкладайте смакування цими ласощами до "довгого ящику". Жінка-Терези,  дискомфорту і брутальне поводження  просто не сумісні, адже все це може призвести до того, що кислувато-гіркувата начинка  перетвориться на згіркле вино.

8. СКОРПІОН: «ЛЬОДЯНИК»

Жінка-Скорпіон легко відтає, але при цьому може і заморозити свої бажання. Жінка-Льодяник - одна з найбільш цікавих любовних постатей. Спочатку ви вимушені мучитись від цікавості, бо споглядати себе вона дозволяє тільки на відстані. Не смійте її кусати, тільки чуттєво та лагідно смоктати і  лизати. «Льодяник» не буде аби з ким, їй підійде тільки вмілий коханець, якому подобаються хай одноманітні, проте довгі смаки. В цілому з часом жінка-Льодяник не змінюється і якщо ви вибрали цукерку з м'ятним присмаком, то вона такою буде до кінця. Проте і цей «цукровий кристал»  може розказати про себе багато цікавого , але досліджувати його треба повільно та з насолодою, можна, навіть відкласти на деякий час, а потім знову почати все з початку. Не дивлячись на свою простоту та твердість ці ласощі мають багато прихильників-ласунів.

9. СТРІЛЕЦЬ: «ПОРИСТА ШОКОЛАДКА»

Як кажуть в одній рекламі "вся справа в повітряних бульбашках" ... Повітряний шоколад дуже схожий на  шампанське, і те, і інше однаково зводять з розуму своїм смаком та бульбашками, однаково створюють відчуття свята серед буденних днів. Жінці-Стрільцю притаманний вибухові темперамент та характер. Тож відносини з нею не будуть сумними, тут завжди знайдеться місце відчуттю стрімкості та яскравості.

10. КОЗЕРІГ «ВИШЕНЬКА В ШОКОЛАДІ»

Жінки-Козероги ніби знайшли "секрет молодості", вони довго зберігають свою красу та молодість та енергію, ніби  «законсервували» їх на довгі роки. Чоловікові неймовірно пощастить, якщо він знайде свою "вишеньку".  Проте вимоги до свого супутника життя в цих жінок досить високі і не завжди знайдеться поряд чоловік, який повністю буде їм відповідати.  Тоді  вона залишиться самотньою і з "соковитою ягідки", яка оповита  теплим ароматом коньяку, лікеру чи рому, може перетворитися на заморожену тверду  «зимову вишню», без запаху, смаку, без життя. Щоб знову розбудити її до життя потрібен час.

11. ВОДОЛІЙ: «БЕЗЕ»

 Безе це відомий французький десерт із збитих білків легкий, смачний та вишуканий. От і Жінка-Безе схожа на нього. Від спілкування з цією жінкою можна отримати тільки задоволення. Але і тут не все так однозначно.  «Безе» можуть бути різними: ніжними, такими, що тануть у роті, хрумкими до жорсткості і з м'якою серединою, звичайними або ж екзотичними, з ліщиною, фісташками, або ж у шоколаді ... Смак «безе» важко передбачити і він стане для вас приємною (або не дуже) несподіванкою. Саме складне питання у відносинах з жінкою-безе це стабільність.  Здається ще вчора все вам було зрозумілим, а сьогодні ситуація змінилась на протилежну.  Якщо ж вам до вподоби все оригінальне та незвичне, жінка-Безе саме ваш вибір.

12. РИБИ: «ЦУКЕРКА З ЛІКЕРОМ»

Жінка-Риба може бути манірною та ніжна, сама її присутність досить часто призводить до різних етапів чоловічого  сп'яніння від любові. Слід пам'ятати -  алкоголь викликає залежність, от і захоплення цією жінкою може призвести до повної залежності. Жінки цього знаку найбільше сподобаються прискіпливим та респектабельним ласунам. Як свідчить  астрологічна «цукеркова теорія», саме  в цього типу жінок є та славнозвісна "родзинка", та жіноча загадка, яку прийнято називати таємничим шармом.