PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Портал МАМ

Average: 7 (1 vote)

portalmam

Аватар пользователя portalmam

Категория: 

Назначение: 

Дополнительно: 

Материалы: 

Лист паперу або картону А3 формату з родрукованою основою

Клей

Матеріал для бороди (новорічний дощик, вата, пух, пір'я тощо)

 

 

Всі діти з нетерпінням чекають на початок новорічних свят та приходу Діда Мороза (Миколая) з подарунками. Вони рахують дні до цього моменту. Адвент-календар з завданнями на кожен день допоможе зробити цей процес очікуванням не тільки веселим, але ще й корисним. Зробити ж своїми руками такий календар дуже просто - просто роздрукуйте шаблон на кольоровому принтері

Безкоштовно скачати шаблон можливо за посиланням.

Отже все дуже просто. Роздруковуємо готовий шаблон. Краще це зробити у форматі А3. Бо у форматі А4 шрифт завдань буде мілкуватий. Роздрукувати можна відразу на цупкому папері або на звичайному. В останньому випадку краще тоді наклеїти на картонну основу. Вирізаємо по контуру та вішаємо на стіну.

Перелік завдань ближче. Маючи трьох дітей різного віку, я намагалась зробити завдання універсальними, щоб було цікаво усім. 

Починаючи з 1 грудня починаємо виконувати завдання та при цьому відрізати смужку-день. Тобто на 31 грудня наш Дід Мороз буде зовсім безбородий, але тут на нас чекає останнє завдання: "зробити бороду Діду Морозу".

З чого робити бороду? - Зі всього, що Вам підкаже Ваша фантазія. Я, наприклад, знайшла у своїх "закромах" кусочок білого пухнастого боа, яке і приклеїла (щоб показати як зразок).

Ось такий Дід Мороз вийде у моїх малюків.

галерея