PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Портал МАМ

No votes yet

portalmam

Аватар пользователя portalmam

Категория: 

Назначение: 

Дополнительно: 

Материалы: 

Пакети для сніданків паперові 7шт

Клей

Ножиці

Олівець простий

Напередодні нового року хочеться створити у оселі (класі, групі, школі, офісі)  новорічний настрій. А в якому захваті від самого очікування та приготування до свята діти! Пропоную створити разом з ними ось такі об'ємні паперові сніжинки. Все, що нам потрібно для цього - це декілька звичайних паперових пакетів для сніданків. До того ж зробити таку сніжинку дуже просто і не потребує багато часу, так що діти із задоволенням можуть повністю зробити все самостійно.

Як я вже казала, все, що нам потрібно це паперові пакети для сніданків, клей та ножиці. Клеєм малюємо на пакеті літеру "Т" так, щоб горизонтальна частина була в районі низу (дна) пакету. 

Детально процес створення основи під сніжинку я вже описувала у своєму матеріалі Об'ємна різдвяна зірка з паперових пакетів Тому зараз я не буду на цьму зупинятись.

Отже, основа зі склеєних 7 пакетів готова. За допомогою олівця малюємо контури для вирізання. Моя порада: не потрібно малювати складних малюнків, в даному випадку, чим простіше, тим краще. Наприклад, на фото заготовка під сніжинку з серцями. Можна використовувати напівкола, трикутники, чергування цих елементів. Можливо Ваша фантазія підкаже Вам ще щось цікаве, але попереджаю, чим більш складний малюнок тим біль "ніжною" вийде сніжинка і буде погано тримати форму. Також оформлюємо (обрізаємо) зовнішню частину сніжинки. Вирізати потрібно з тієї сторони, де пакети відкриваються (верх пакету)  

Вирізаємо по наміченим лініям.

Розкриваємо заготовку та поєднуємо (склеюємо) між собою перший та останній пакети. Сніжинка з серцями готова.

Я пробувала більш складні малюнки, тут наприклад сніжинка, але складні малюнки втрачать свої контури і виглядають на мій погляд менш цікаво, ніж сніжинки з простими орнаментами.

Приклад чергування трикутник-напівколо.

Декілька півмісяців чи листочків. Сніжинка дуже гарна та ажурна, проте досить "ніжна" за структурою, її потрібно кріпити в декількох місцях.

галерея