PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Портал МАМ

Average: 6 (1 vote)

portalmam

Аватар пользователя portalmam

Категория: 

Назначение: 

Дополнительно: 

Материалы: 

Цукерки типу чупа-чупс

Кольоровий гофропапір або серветки

Біла серветка

Стрічка

Ножиці

Фломастер або маркер чорного кольору

Ще нещодавно про свято Хеллоуін ми чули лише з екранів телевізорів, а тепер воно все частіше входить у наше життя. Особливо до вподоби прийшлось це свято дітям. Тож сьогодні спробуємо зробити невеликі солодкі сувеніри у стилі Хеллоуін - класичні "гарбуз" та "привид". Думаю, що самі діти залюбки долучаться до цього процесу. Отже: "Життя чи солодощі?!" 

Матеріали, які нам будуть потрібні дуже прості. Основою обох сувенірів буде цукерка на паличці  типу чупа-чупс. А перетворювати її на гарбуз або привид будемо за допомогою кольорового гофропаперу (можна замінити кольоровими серветками) та кольорової стрічки. Для "гарбузиків" нам будуть потрібні помаранчевий папір та зелена стрічка, а для "привидів" білий папір та чорна стрічка. Отже, папір нарізаємо квадратами зі сторіною приблизно 20 см,велика точність тут не потрібна, як і велика акуратність. Навпаки, тим цікавіший буде результат. В мене скрізь папір проглядав малюнок цукерки, тому я додатково всередину клала ще шар звичайної білої серветки.

На квадрат кольолвого паперу кладемо звичайну чверть серветки (за потреби), на центр вкладаємо цукерку, паличкою в куток.

Згинаємо папір "косинкою", починаючи обгортати цукерку.

Повністю обгортаємо, кінці залишаємо вільними. Відрізаємо трохи стрічки, довжиною знову ж таки близько 20 см. 

Закріплюємо стрічку та фломастером або маркером малюємо "обличчя". 

По такому ж зразку робимо "привидів".

галерея