PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Портал МАМ

Average: 6 (1 vote)

portalmam

Аватар пользователя portalmam

Категория: 

Назначение: 

Дополнительно: 

Материалы: 

Чорний папір

Ножиці

Свято Halloween ще мало відоме в нашій країні, але поступове завойовує собі місце в нашому святковому календарі, особливо в середовищі молоді та підлітків. Воно по різному перекладається українською Гелловін, Геловін,  Хеловін, Хелоуїн, Хеллоуїн проте значить все це одне - це сучасне свято з  старовинним кельтським корінням. Святкується воно в ніч проти 1 листопада. В багатьох країнах це свято не поступається популярністю і любов'ю Різдву. В його відмічанні є свої традиції. І одна з них - прикраси. Прикрашають будинок, вулицю, одягають маскарадні костюми. Сьогодні я пропоную підбірку шаблонів-трафаретів для вирізання, які  можна використати в якості прикрас приміщення. Як це зробити можна прочитати, а всі шаблони доступні для безкоштовного СКАЧУВАННЯ.

Основним Героєм свята є містер Пампкін - Містер Гарбуз. Його вирізають зі справжніх гарбузів, роблять маски, світильники, а можливо просто вирізати і приклейти на стіни чи вікно. 

Який же Хелловін без привидів та кажанів. Зробити таку  прикрасу  досить просто. Візьміть звичайний папір, краще, якщо він буде чорного кольору. На білому папері роздруковуємо вибраний малюнок вирізаємо за контуром та переносимо на чорний. Знову вирізаємо. Зручно при цьому користуватись маленькими  ножицями (манікюрними) або канцелярським ножем.

 

 

Не забудемо про відьом. Готову прикрасу приклеюємо на скло. Зробити це можна за допомогою звичайного мила та води (пензлик змочуємо водою та проводимо ним  кілька разів по милу), а потім змазуємо трафарет та прикріплюємо на вікно. Проте можна обійтись і без цього, просто прив'яжіть зверху нитку і закріпить десь високо так, щоб трафарет просто висів.

 

 

галерея