PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Портал МАМ

Average: 7 (1 vote)

portalmam

Аватар пользователя portalmam

Категория: 

Назначение: 

Дополнительно: 

Материалы: 

Яйце-заготовка

Тришарова серветка з малюнком

Клей ПВА

Акриловий лак

Фарба біла

Стрічка

 

Пропоную майстер-клас зі створення писанки у стилі декупаж своїми руками. Цей спосіб дуже цікавий і доволі простий. Дуже подобається дітям. Підійде для саморобки в школу чи садочок. Все, що нам потрібно для роботи це трохи натхнення, серветка з малюнком та клей ПВА.

Ось все те, що нам потрібно для роботи. Яйце-заготовка. Воно може бути пласким, як у мене або бути об'ємним, як справжнє яйце. Серветка, з малюнком, який будемо використовувати. Краще використовувати 2-3 шарові серветки або спеціальні картки для декупажу, звичайний клей ПВА та біла фарба (акрилова чи гуаш). За бажанням зверху писанку можна покрити акриловим лаком та прикрасити.

Розпочнемо роботу. Вирізаємо з серветки частину малюнка, який будемо наносити на писанку. Відділяємо білі шари серветки - нам потрібен тільки кольоровий шар. Основу-заготовку фарбуємо у білий колір та даємо висохнути. Тепер прикладаємо до основи малюнок. Клей ПВА розводимо водою у співвідношенні 1:1 і пензликом обережно починаємо наносити цю суміш на малюнок починаючи з середини. Стараємось, щоб не було складок та під серветкою не залишалось повітря. Поки все ще вологе можна трохи розгладити малюнок пальцями. Даємо знову просохнути. Малюнок готовий. Його можна таким і залишити, але краще ще покрити поверхню 1-2 шарами акрилового лаку. Він не тільки захистить нашу писанку але й додасть їй блиску.

За цією самою технологією я прикрасила і іншу сторону яйця. А ще прикрасили невеличкими стразами. Якщо у вас яйце об'ємне, то можна обмежитись тільки декупажем, а так як у мене пласке, то я вирішила додати йому "об'єму". Для цього  Призібрала стрічку і приклеїла отримані рюші по периметру яйця за допомогою клейового пістолету.

Така писанка, якщо до неї приклеїти свічку, може страти прикрасою Вашої оселі, а може подарунком для друзів та близьких людей. Світлого Вам всім Великодня!

галерея