PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Портал МАМ

Average: 6 (1 vote)

portalmam

Аватар пользователя portalmam

Категория: 

Назначение: 

Дополнительно: 

Материалы: 

Бумажные пакеты (для завтраков) 7 шт

Клей

Цей майстер-клас розповість як зробити об'ємну зірку з паперу (паперових пакетів) своїми руками. З її створенням впорається навіть малюк. Об'ємна новорічна (різдвяна зірка) процес показаний поетапно і з фото.

Этот мастер-класс расскажет как сделать объемную звезду из бумаги (бумажных пакетов) своими руками. Справится даже малыш. Объемная новогодняя (рождественская звезда) процесс показан поэтапно и с фото. 

Все, що нам потрібно для того, щоб зробити велику об'ємну зірку це кілька звичайних паперових пакетів для сніданків та клей.

Все, что нам нужно для того, чтобы сделать большую объемную звезду это несколько обычных бумажных пакетов для завтраков и клей.

Беремо перший пакет та наносимо на нього клей у вигляді літери "Т", верх літери знаходиться  внизу пакета (там, де його дно). Я спеціально помітила місце нанесення клею олівцем, щоб було зрозуміліше.

Берем первый пакет и наносим на него клей в виде буквы "Т", верх буквы находится внизу пакета (там, где его дно). Я специально наметила место нанесения клея карандашом, чтобы было понятнее.

З цією роботою легко справляється навіть дитина, тому цю поробку можна робити в дитячому садочку чи у школі. Після того, як клей нанесений, поверх першого пакета вкладається другий. По нанесеним клейовим лініям вони з'єднуються один з іншим. Далі процес повторюється. На другий пакет знову наносимо клей, так як і на перший. Таким чином склеюємо 7 пакетів.

С этой работой легко справляется даже ребенок, поэтому эту поделку можно делать в детском саду или в школе. После того, как клей нанесен, поверх первого пакета укладывается второй. По нанесенным клеевым линиям они соединяются друг с другом. Далее процесс повторяется. На второй пакет снова наносим клей, как и на первый. Таким образом склеиваем 7 пакетов.

Верхню частину пакетів зрізаємо з двох сторін так, як показано на малюнку. Від верха по кожній стороні я відміряла 8 см і з'єднала з точкою посередині. 

Верхнюю часть пакетов срезаем с двух сторон так, как показано на рисунке. От верха по каждой стороне я отмерила 8 см и соединила с точкой посередине.

"Розкриваємо" нашу заготовку зірки на 180 градусів, вона стає схожа на віяло. 

"Раскрываем" нашу заготовку звезды на 180 градусов, она становится похожа на веер.

Тепер розкриваємо заготовку на 360 градусів і з'єднуємо кінці. Об'ємна різдвяна зірка готова.

Теперь раскрываем заготовку на 360 градусов и соединяем концы. Объемная рождественская звезда готова.

Тепер зіркою можна прикрасити дім. Наприклад, разом з вогниками вона може стати чудовою прикрасою вікна.

Теперь звездой можно украсить дом. Например, вместе с огоньками она может стать прекрасным украшением окна.

галерея