PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Портал МАМ

Average: 5 (2 votes)

portalmam

Аватар пользователя portalmam

Категория: 

Назначение: 

Дополнительно: 

Материалы: 

Папір для квілінгу або кольоровий папір

Клей

Як зробити валентинку з паперу своїми руками з паперу в стилі квіллінг? - Дуже просто.  Наш майстер-клас не тільки навчить вас цьому, але і поділиться шаблоном листівки-валентинки. Гарна валентинка стане чудовим подарунком до дня закоханих. 

Краще всього для створення цієї валентинки взяти готовий папір для квіллінгу, я буду використовувати саме його. Але якщо у вас його немає, то можливо обійтись звичайним кольоровим папером. Спочатку я розкажу що робити в останньому випадку.

У раз відсутності паперу для квіллінгу можна взяти звичайний кольоровий папір та олівець. Я для зразка взяла тільки частину листка, а для роботи вам знадобиться весь листок. Отже папір намотуємо на олівець та приклеюємо край. Потім олівець виймаємо, а трубочку, що вийшла розрізаємо на окремі частинки, як показано на фото.

Як я вже казала, краще взяти готовий папір для квіллінгу. Він виглядає як паперові смужки різного кольору, якщо хтось не знає. Нам потрібні смужки довжиною 15-18 см. Смужку паперу змотуємо у рулончик за допомогою дерев'яної спиці (шпажки) чи спеціального інструменту. Обережно знімаємо заготовку, даємо їй розкрутитись до потрібного розміру. Закріплюємо за допомогою клею край. Підготуємо відразу багато заготовок. 

Заповнюємо всю поверхню серця. Проміжки між ними заповнила зеленими - це листочки. 

Залишилось за бажанням приклеїти листівку на картон для міцності та підписати. Вона готова розказати комусь про ваші почуття до нього.

галерея