PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Рейтинг: 

Average: 6 (1 vote)
Аватар пользователя admin

Автор

Сложность приготовления: 

Условия приготовления: 

Время приготовления: 

60 хвилин активного приготування і 24 години пасивного

Приготувати смачне та корисне варення з вишні та шовковиці на зиму дуже просто. Цей рецепт варення без кісточок не потребує великих зусиль - він простий і швидкий, але при цьому максимально збережені всі корисні речовини, що містяться в шовковиці та вишні. Вариться воно за принципом "варення п'ятихвилинка".

Ингредиенты

  • Вишня
  - 1.50  
  • кг
  • Сахар
  - 1.00  
  • кг
  • Желирующее вещество
  - 2.00  
  • пак.
  • Шелковица
  - 0.50  
  • кг

Процесс приготовления рецепта

Перш за все потрібно підготувати ягоди - помити їх та подрелювати вишню. Цього разу я робила в пропорції 3 до 1 (1,5кг вишні до 0,5 кг шовковиці), але можна і 50 на 50.

Підготовлені ягоди засипаємо цукром та залишаємо на декілька годин, для того, щоб вони пустили сік. Чим довше, тим краще, можна взагалі залишити на ніч, але не забувайте час від часу перемішувати.

Коли ягоди пустили сік, ставимо їх на вогонь і варимо на середньому вогні. Доводимо до кипіння, проварюємо 5 хвилин, вогонь виключаємо і залишаємо варення охолоджуватись. Після повного охолодження додаємо желюючу речовину для приготування варення (це якщо ви хочете, щоб воно було  густе) і знову доводимо до кипіння і варимо 5 хвилин.

Готове варення розливаємо в простерилізовані банки та закриваємо металевими кришками. Не зважаючи на швидкий спосіб приготування воно гарно стоїть і його можна заготовити на зиму. До того ж такий спосіб приготування дає змогу максимально зберегти всі вітаміни, що містяться в ягодах. З цієї порції вийшло дві з половиною півлітрові баночки варення.

Варення з вишні та шовковиці виходить дуже ароматне, гарного рубінового кольору. Ягоду доповнюють одна одну. Вишня додає смакової яскравості  ніжній солодкій шовковиці, а остання пом'якшує  виражений смак вишні. А ще справляє приємне враження , коли серед м'яких соковитих вишень трапляються більш тверді  ягідки шовковиці. 

Галерея

Add comment

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы отправлять комментарии

Теги: