Рейтинг: 

Average: 7 (1 vote)
Аватар пользователя admin

Автор

Сложность приготовления: 

Дополнительные категории: 

Условия приготовления: 

Время приготовления: 

120 хв.

Чизкейк Нью-Йорк  класика американської кухні. Це неймовірно ніжний та смачний десерт. Проте при його приготуванні є деякі складності. Я пропоную спробувати адаптований варіант відомого десерту з ягодами лохини або чорниці, до того ж при приготуванні не потрібна водяна баня.

Чизкейк Нью-Йорк классика американской кухни. Это невероятно нежный и вкусный десерт. Однако при его приготовлении есть некоторые сложности. Я предлагаю попробовать адаптированный вариант известного десерта с ягодами голубики или черники, к тому же при приготовлении не требуется водяная баня.

Ингредиенты

 • Печенье
  - 300.00  
 • грамм
 • Орехи (измельченные ядра)
  - 50.00  
 • грамм
 • Масло сливочное
  - 100.00  
 • грамм
 • Сыр сливочный
  - 750.00  
 • грамм
 • Сахар
  - 160.00  
 • грамм
 • Яйцо
  - 4.00  
 • шт.
 • Сливки
  - 200.00  
 • мл
 • Голубика
  - 200.00  
 • грамм
 • Вода
  - 250.00  
 • мл
 • Желе для торта
  - 1.00  
 • пак.

Процесс приготовления рецепта

Совет

Перш за все необхідно подрібнити печиво та горіхи. Я для цього використовую комбайн або блендер. Потім добре перемішати їх з розм'якшеним маслом. Масло, а також яйця і вершки потрібно достати з холодильника заздалегідь, тому що при використанні вони мають бути кімнатної температури.

Прежде всего необходимо измельчить печенье и орехи. Я для этого использую комбайн или блендер. Затем хорошо перемешать их с размягченным маслом. Масло, а также яйца и сливки нужно достать из холодильника заранее, так как при использовании они должны быть комнатной температуры.

Масло має бути саме розм'якшене, а не розтоплене.

Масло должно быть именно размягченное, а не растопленное.

Масляну крихту викладаємо у роз'ємну форму для випічки та втрамбовуємо. Основу можна зробити за бажанням з бортиками, а можна обійтись і без них. Ставимо у розігріту до 180 градусів духовку та випікаємо 10-15 хв. Потім виймаємо і даємо охолонути.

Масляную крошку выкладываем в разъемную форму для выпечки и утрамбовываем. Основу можно сделать по желанию с бортиками, а можно обойтись и без них. Ставим в разогретую до 180 градусов духовку и выпекаем 10-15 мин. Затем вынимаем и даем остыть.

На дно основи викладаємо ягоди лохини або чорниці.

На дно основы выкладываем ягоды голубики или черники.

Можна використовувати будь-які ягоди, а також абрикоси або персики.

Можно использовать любые ягоды, а также абрикосы или персики.

Тепер займемось наповненням чизкейку. У класичному американському використовується вершковий сир "Філадельфія", знайти цей сир в наших магазинах не складно, проте коштує він досить таки дорого, тому для себе я після пошуків зупинилась на такому варіанті: 600 грам сиркової маси без наповнення та 150 грам вершкового сиру типу "Альметте". Але в жодному разі не творог чи маскарпоне - не буде саме тої структури, яка відрізняє цей десерт від інших. Отже сир добре перемішуємо з цукром, але не збиваємо. ПО ОДНОМУ вводимо яйця, знову ж таки просто добре перемішуючи, зайве повітря нам не потрібне, бо при випічці воно пошкодить однорідну структуру начинки. Насамкінець вводимо вершки і ще раз добре перемішуємо. 

Теперь займемся наполнением чизкейка. В классическом американском используется сливочный сыр "Филадельфия", найти этот сыр в наших магазинах не сложно, однако стоит он довольно дорого, поэтому для себя я после поисков остановилась на таком варианте: 600 грамм творожной массы без наполнения и 150 грамм сливочного сыра типа " альметте ". Но ни в коем случае не творог или маскарпоне - не будет именно той структуры, которая отличает этот десерт от других. Итак сыр хорошо перемешиваем с сахаром, но не взбиваем. ПО ОДНОМУ вводим яйца, опять же просто хорошо перемешивая, лишний воздух нам не нужен, так как при выпечке он повредит однородную структуру начинки. Наконец вводим сливки и еще раз хорошо перемешиваем.

Вершки мають бути максимальної жирності 30-35%, в крайньому разі 20%, але не менше.

Сливки должны быть максимальной жирности 30-35%, в крайнем случае 20%, но не меньше.

Виливаємо отриману масу на основу з печива та ягоди. Декілька разів злегка струшуємо, щоб видалити зайве повітря. Далі ставимо випікатися до розігрітої духовки. Тут є декілька хитрощів. Зазвичай цей чизкейк печеться з використанням так званої водяної бані, це дещо складно. Тому пропоную такий варіант. Спочатку випікаємо 15 хвилин при температурі 200 градусів, потім температуру зменшуємо до 110 градусів і печемо ще 60-80 хвилин. Все залежить від розміру форми. В мене діаметр 24 см і вистачило 70 хв. Чизкейк готовий, коли середина трохи тремтить, але вже не рідка. Ні в якому разі відразу не можна доставати з духовки після випічки, якщо не хочете щоб його поверхня потріскалась. Залишаємо охолоджуватись прямо там, десерт продовжує ще "доходити". Десь через годину наш торт можна дістати і дати постояти ще трохи при кімнатній температурі і тільки після цього ставимо остаточно охолоджуватись до холодильника. Краще всього залишити його там мінімум на 4 години. 

Выливаем полученную массу на основу из печенья и ягоды. Несколько раз слегка встряхиваем, чтобы удалить лишний воздух. Далее ставим выпекаться в разогретую духовку. Здесь есть несколько хитростей. Обычно этот чизкейк печется с использованием так называемой водяной бани, это несколько сложно. Поэтому предлагаю такой вариант. Сначала выпекаем 15 минут при температуре 200 градусов, затем температуру уменьшаем до 110 градусов и печем еще 60-80 минут. Все зависит от размера формы. У меня диаметр 24 см и хватило 70 мин. Чизкейк готов, когда середина немного дрожит, но уже не жидкая. Ни в коем случае сразу нельзя доставать из духовки после выпечки, если не хотите, чтобы его поверхность потрескалась. Оставляем остывать прямо там, десерт продолжает еще "доходить". Через час наш торт можно достать и дать постоять еще немного при комнатной температуре и только после этого ставим его окончательно охлаждаться в холодильник. Лучше всего оставить его там минимум на 4:00 часа.

В принципі чизкейк готовий, але я вирішила ще трохи його "доробити". Посипала зверху ягодами лохини та залила желе для торту (1 пакетик желе розвести з 250 мл води та 2-3 ст.л. цукру). 

В принципе чизкейк готов, но я решила еще немного его "доработать". Посыпала сверху ягодами голубики и залила желе для торта (1 пакетик желе развести с 250 мл воды и 2-3 ст.л. сахара).

Желе для торту ДУЖЕ швидко застигає, тому працювати з ним треба теж швидко.

Желе для торта ОЧЕНЬ быстро застывает, поэтому работать с ним надо тоже быстро.

Коли чизкейк повністю готовий, звільняємо від форми. Для цього обережно проводимо гострим ножом вздовж стінок форми.

Когда чизкейк полностью готов, освобождаем от формы. Для этого осторожно проводим острым ножом вдоль стенок формы.

Що можу сказати - цей десерт чарівний. Ніжна однорідна структура та хрустка скоринка, соковитість та свіжість ягід. Можна довго розказувати, але я раджу Вам просто спробуйте!

Что могу сказать - этот десерт волшебный. Нежная однородная структура и хрустящая корочка, сочность и свежесть ягод. Можно долго рассказывать, но я советую Вам просто попробуйте!

Галерея

Add comment

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы отправлять комментарии

Теги: 


Fatal error: Cannot redeclare ze6739() (previously declared in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php:1) in /var/www/portalmam/data/www/portalmam.com/sites/all/modules/video_embed_field/video-embed-field-embed-code.tpl.php on line 1