PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Рейтинг: 

Average: 7 (1 vote)
Аватар пользователя portalmam

Автор

Рецепт приготування цукрової глазурі для паски крок за кроком. Глазур за цим рецепт не осипається, коли її ріжуть та має приємну консистенцію та смак, легка  в роботі та при нанесені. Я просто у захваті від неї!

Ингредиенты

  • Сахар
  - 1.00  
  • стак.
  • Вода
  - 6.00  
  • ст.л.
  • Желатин листовой
  - 2.00  
  • шт.
  • Сок лимонный
  - 1.00  
  • ч.л.

Процесс приготовления рецепта

Якщо не враховувати воду, то все, що нам буде необхідно для приготування глазурі це цукор, желатин (можна звичайний, а не листовий 1ч.л.) та трохи соку лимона.

Желатин (листи) заливаємо невеликою кількістю ХОЛОДНОЇ води. Якщо використовуєте звичайний желатин, то залийте його 2 ст.л. води. До цукру додаємо 4 ст.л. води, що залишились у випадку зі звичайним желатином, чи всі 6 ст.л. у випадку листового. Ставимо посуд з цукром на вогонь та варимо помішуючи до тих пір, поки цукор повністю не розчиниться у воді, доводимо суміш до кипіння але випаровувати непотрібно.

Листовий желатин відіжміть від зайвої води та додайте у цукровий розчин (набряклий звичайний просто додайте) та перемішайте до повного розчинення.

Переливаємо розчин у високий посуд та починаємо збивати міксером на максимальній швидкості до тих пір, поки маса не побіліє і не загусне. Це займе десь 4-5 хвилин. Потім добавляємо лимонний сік та ще трохи збиваємо, щоб сік перемішався. 

Глазур досить швидко гусне, тому з її нанесенням не потрібно баритись. Наносити краще всього ще на гарячий виріб.

І прикрасити відразу після нанесення. Вже через декілька хвилин поверхня вкриється тонкою гладкою скоринкою, до якої можна спокійно торкнутись пальцем. Ця глазур ідеально підходить для нанесення на паски (пасхальні кулічі), які я переважно випікаю за такими рецептами. Простий рецепт паски (кулича) або Італійська паска "Панеттоне"

Галерея

Add comment

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы отправлять комментарии

Теги: