PortalMam у Google+


PortalMam ВКонтакте

Рейтинг: 

Average: 6 (1 vote)
Аватар пользователя admin

Автор

Раздел: 

Сложность приготовления: 

Условия приготовления: 

Время приготовления: 

5-6 год

Сьогодні я хочу поділитись тим, як я готую для своєї родини смачний домашній йогурт. Напевно для багатьох я не "відкрию Америку", але є і ті, хто тільки починає свої кроки у кулінарії. До того ж, навіть у такому простому ділі є маленькі секрети, сподіваюсь комусь вони стануть у нагоді.

Ингредиенты

  • Молоко
  - 0.50  
  • л
  • Сливки
  - 0.50  
  • л
  • Закваска
  - 1.00  
  • шт.

Процесс приготовления рецепта

Йогурт ми будемо готувати у йогуртниці, тому на технічних моментах зупинятись не будемо, адже в кожної моделі можуть бути свої правила, про які обов'язково написано в інструкції. Ми ж розглянемо безпосередньо рецепт. Зазвичай я готую йогурт двома способами. Перший - з праженого молока; другий - з суміші молока та вершків. Якщо ви хочете отримати смачний йогурт, то візьміть ЯКІСНЕ молоко і чим жирніше, тим краще, в ідеалі домашнє. Отже, молоко (пастеризоване) підігріваємо до 40 градусів. Якщо ж домашнє, то спочатку кип'ятимо, а потім охолоджуємо до тих самих 40 градусів. Добавляємо готову закваску. Зокрема я надаю перевагу сухій заквасці. Перемішуємо молочну суміш та розливаємо її по баночкам йогуртниці.

Ставимо баночки з заготовкою нашого йогурта до йогуртниці. В мене модель проста і ні час, ні температура не виставляється. Тому я просто вмикаю її в електромережу і залишаю на 4-5 годин.

Як тільки йогурт став густий, його потрібно дістати з йогуртниці та поставити до холодильника хоча б на 1 год. для того, щоб припинити роботу бактерій.

Йогурт за таким способом з додаванням вершків виходить дуже густим за консистенцією та ніжним за смаком. Добре смакує дітям навіть без цукру. 

Добре підходить для приготування різноманітних десертів, але і просто з тертими чи замороженими ягодами дуже смачно.

Галерея

Add comment

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы отправлять комментарии

Теги: